SALES PROJECT MANAGER (Budapest)

Nemzetközi építőipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SALES PROJECT MANAGER

(16-1032)

pozícióba.

Feladatok

  • Értékesítési üzletág összefogása, stratégiai célok meghatározása,
  • Meglévő építőipari ügyfelek látogatása országszerte, újakkal kapcsolat kiépítése,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (műszaki, K+F),
  • Tenderekben közreműködés, tárgyalásokon való részvétel,
  • Sales projektek teljes körű koordinálása.

Elvárások

  • Építőmérnök végzettség előny, de építészmérnök és gépészmérnök végzettségű szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Előny: építőipari területen),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó magánhasználatra,
  • Kiemelkedő alapfizetés és bónusz,
  • Home office lehetőség.

A munkavégzés helye

Országosan Budapest központtal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1032”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

www.humanfield.hu

Budapest