Sales Representative (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Sales Representative

Partnerünkről

  • Értékesítőt keresünk építőipari területtel foglalkozó, nagy múltú multinacionális Partnerünk számára, aki az üzletfejlesztésért, építészek, tervezők látogatásáért és menedzseléséért lesz felelős egész Magyarország területén (budapesti központtal).

Feladatok

  • A munkatárs célja a partner vállalatokkal való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, piac feltérképezése, projektek felkutatása, versenytársak követése.
  • Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, a saját területének menedzseléséért.

Feltételek

  • Minimum 3-5 éves tapasztalat építőipari értékesítés területen, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség.

Partnerünk által nyújtottak

  • Új munkatársuknak a vállalat karrierépítési lehetőséget, rugalmasságot, stabil hátteret, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest