Sales Representative (Budapest)

Sales Representative

Az Ön új cége:

  • Folyamatosan fejlődő, orvostechnikai eszközök piacán meghatározó szerepet betöltő vállalat, Budapesten.

Az Értékesítő feladatai:

  • A cég által forgalmazott világszínvonalú diagnosztikai berendezések és eszközök, valamint az ehhez kapcsolódó fogyóanyagok bemutatása és értékesítése egészségügyi intézményekben
  • Kapcsolattartás, tárgyalás a partnerekkel és az intézetek döntéshozóival
  • Ajánlatok elkészítésében és közbeszerzési eljárásokban való részvétel
  • Meglévő vevőkör bővítése, magas színvonalú szakmai támogatása

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • Legalább 1-3 év értékesítési tapasztalat az orvostechnikai eszközök piacán
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív, magabiztos személyiség
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amire partnerünktől számíthat:

  • Világszínvonalú termékportfólió
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, kiemelkedő minőségű tréningek
  • Korrekt fizetési csomag. Alapfizetés+ Autó +Laptop+ Telefon+ Bónusz

Munkavégzés helye

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'jelentkezem' gombra és küldje el nekünk friss önéletrajzát.

Budapest