Sales representative - logisztika (Budapest)

Ügyfelünk egy nemzetközi hátterű, gyorsan fejlődő, teljeskörű logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, mely csapata bővítése céljából várja leendő Sales manager munkatársát.

Sales representative - logisztika

Feladatok

Potenciális új ügyfelek megkeresése, új értékesítési irányok felkutatása

Ügyfél találkozók és ártárgyalások lebonyolítása

Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések lebonyolítása

Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel

Adminisztratív feladatok ellátása

Társosztályokkal való aktív együttműködés

Követelmények

Felsőfokű végzettség

Szállítmányozási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

Magabiztos angol nyelvtudás

Lendületes, újításokra nyitott és megoldásokra törekvő hozzáállás, rugalmasság

Amit kínálunk

Dinamikusan növekvő vállalat

Széleskörű szolgáltatások

Szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest