Sales Support Trainee (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk, a NielsenIQ világszerte több mint 100 országban, Európában 47 piacon tanulmányozza a fogyasztói társadalmat annak érdekében, hogy minél teljesebb képet tudjanak adni a vásárlói trendekről ügyfeleiknek. Hisznek abban, hogy a siker kulcsa az innováció, ezért arra törekednek, hogy minél jobb megoldásokat alakítsanak ki annak érdekében, hogy partnereik megfeleljenek a fogyasztói elvárásoknak.

Sales Support Trainee

Feladatok

  • Rendezvényszervezői tevékenység támogatása
  • Fordítási feladatok ellátása
  • Központi e-mailek kezelése
  • Vizuális anyagok előkészítése
  • A nemzetközi értékesítési csapat támogatása
  • Egyéb adminisztrációs, irodai feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete

Munkaidő

  • Hétköznapokon, rugalmasan végezhető diákmunka
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1880 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1880 Ft lesz
  • Nemzetközi környezet
  • Modern munkakörnyezet, kávéval és csocsóasztallal kiegészítve
  • Fiatalos légkör, ahol kérdezhetsz tapasztaltabb kollégáktól
  • A meglévő nyelvtudásod fejlesztése
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Fizetett szabadság

Előnyök

  • Digitális platformok ismerete, infografika- illetve fotó&videó szerkesztési tudás

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest