SALES Team Leader (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

A hirdetés már lejárt!

SALES Team Leader

Megbízónk nemzetközi fémipari cég. Számukra keresünk olyan Sales Team leader-t, aki jó key account management- ben, és tulajdonosi szemlélettel rendelkezik. Hosszú távra szóló munkalehetőség, helyben lévő munkavégzés, viszonylag kevés utazással.

Feladatok

  • Felelősség és döntési kompetencia a 2-3 fős csoport napi operatív tevékenysége felett,
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel
  • A vevői igények feldolgozásával, módosításainak rögzítésével, a szállítási időpontok visszajelzésével foglalkozó csoport tevékenységének felügyelete
  • Központi kapcsolattartó a gyártó cég és az Business Unit értékesítési vezetője között
  • Értékesítési kimutatások készítése és elemzése
  • Támogatja és szakmailag fejleszti a csapatát

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, vagy műszaki végzettséggel rendelkezik, és gyártó ipari környezetben szerzett tapasztalata is van
  • Legalább 4-5 év vezetői tapasztalattal bír
  • Jó kommunikációs és meggyőző képességű
  • Önálló, megbízható, megoldásközpontú, eredményorientált, elkötelezett és rugalmas személyiség.
  • Interkulturális környezetben való munkavégzést kedveli
  • Angol kommunikációs képes nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban.
  • Készségszintű MS Office, és valamely CRM / ERP rendszer ismerete szükséges
  • Árkalkulációk, listaárak készítésében szerzett gyakorlatot

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (bónuszok, cafeteria, útiköltség-támogatás)
  • ,,Can-do" attitűddel rendelkező vezetőség
  • Szakmai kihívások
  • Munka-magánélet egyensúly megvalósítása

Munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye