Salesforce Admin és App Builder képzés (online) (Magyarország)

Salesforce Admin és App Builder képzés (online)

A Salesforce szakértőkre hatalmas a kereslet. Itt a lehetőség, hogy elindíts egy rugalmas, jól fizető IT-karriert a világ vezető CRM rendszerével! Ha nem szeretnél programozni, de szeretnéd egy IT-s munka minden előnyét élvezni – ráadásul mindezt egy rövid, négy hónapos képzés után – akkor a Salesforce Admin és App Builder képzés tökéletes választás lesz a számodra.

Képzés tervezett indulása: 2024. szeptember 16.

Feladatok

Képzésünk során elsajátíthatod a különböző Salesforce pozíciókhoz szükséges összes tudást. Több, egyedileg tervezett, a Trailheaden nem megtalálható gyakorlati projekten is fogsz dolgozni, a végén pedig két, nemzetközileg is elismert certifikációt szerezhetsz meg, amelyek ajtót nyitnak számodra a jól fizető, rugalmas Salesforce pozíciók felé.

A képzésen megtanulod, hogyan kell:

  • Kezelni és testreszabni a Salesforce rendszert
  • Adatkezelési és -elemzési feladatokat végezni
  • Támogatni a vállalatokat a Salesforce hatékony használatában

Elvárások

  • Érettségi
  • 18+ életkor
  • Angol nyelvtudás (min. B2 szint)
  • Jó logikai készségek és affinitás az IT iránt
  • Heti 10-15 óra egyéni tanulásra való elkötelezettség
  • Előny, de nem elvárás: CRM rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • 4 hónapos intenzív, gyakorlatorientált, mentorált képzés
  • Rugalmas, otthoni tanulás online, amit könnyen össze tudsz egyeztetni a munkáddal
  • Heti 3 alkalom mentori támogatással (hétfő, szerda, péntek 18:00-19:30)
  • Angol nyelvű tananyag, magyar nyelvű oktatás
  • Salesforce Administrator és Platform App Builder certifikációs vizsgákra való felkészítés
  • Tesztvizsgák és gyakorlási lehetőségek
  • Belépés a magyar Salesforce közösségbe

  • Töltsd ki online jelentkezési űrlapunkat, és add meg néhány adatodat.
  • Válaszolj pár egyszerű kérdésre (életkor, nyelvtudás, motiváció, stb.).
  • Meghívunk egy kb. 30 perces, online beszélgetésre, ahol átbeszéljük a képzés részleteit, és minden kérdésedre válaszolunk majd.
  • Nincs szükséged semmilyen tech háttérre, de az angol nyelvtudásod kiemelten fontos!

A képzés önköltséges formában elérhető. További részletekért és a jelentkezésért kattints ide