SAP akadémia 2023 (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába

SAP akadémia 2023

Mindig is az informatika területén képzelted el a jövődet?  Megvannak az alapok, de szeretnél valamiben jobban elmerülni?

Nálunk lehetőséged van SAP Basis tudást szerezni, ráadásul nagyvállalati környezetben. Csatlakozz Te is nemzetközi csapatunkhoz, és képezd magad tovább! Az oktatást illetve a betanulást követően az alábbi feladatokkal találkozhatsz majd munkád során:

  • SAP alkalmazások 2. és 3. szintű támogatása modulfüggetlen módon
  • SAP alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása
  • SAP rendszerekben felmerülő hibák javítása
  • Ügyféllel való kommunikáció a hiba megoldásával kapcsolatosan
  • Rendszer frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Migrációk lebonyolítása
  • Készenléti feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban (minimum B2)
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására, új technológiák megismerésére
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Informatikai előképzettség, jártasság az alábbi területeken:
  • Linux operációs rendszer
  • Adatbázisokkal való tapasztalat
  • SQL ismeretek

Előnyök:

  • Hálózati alapismeretek
  • Informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat

És végezetül az áprilisban induló képzésről, amelyen felvétel esetén részt veszel:

  • 6 hetes  intenzív, gyakorlatorientált  tréning
  • A tanfolyam végén záróvizsga
  • Sikeres záróvizsga után mentorprogramban való részvétel
  • 2 éves tanulmányi szerződés

Ha rendelkezel a szükséges alapokkal és készen állsz a tanulásra egy új szakma elsajátításának érdekében, mindezt egy támogató, lendületes csapatban tennéd, akkor ne habozz megpályázni ezt a lehetőséget! Várjuk jelentkezésedet!

Junior

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest