SAP KEY USER (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

SAP KEY USER

Stabil hátterű, dinamikusan bővülő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SAP KEY USER (16-1999) pozícióba.

Feladatok

  • SAP vállalatirányítási rendszer logisztikai funkciójának folyamatos karbantartása,
  • Működés során felmerült problémák megoldása,
  • Felhasználók számára szakmai segítségnyújtás,
  • Tesztesetek készítése és tesztek levezetése,
  • Munkavállalók szakmai oktatása,
  • Riportok, jelentések készítése.

Elvárások

  • Logisztikai területen szerzett többéves tapasztalat,
  • SAP magas szintű ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem és juttatási csomag,
  • Heti 1 nap home office,
  • Magas utazási költéségtérítés,
  • Céges buszjárat,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye

Pest megye keleti része