SAP könyvelői adminisztratív munkatárs_Kecskemét (Kecskemét)

Cégcsoportunk kecskeméti munkavégzésre SAP könyvelői adminisztratív munkatárs kollégát keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk kecskeméti munkavégzésre SAP könyvelői adminisztratív munkatárs kollégát keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, SAP kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Microsoft Office tapasztalat (legfőképp Excel használat).
  • Napi 8 vagy 10 órás munkavégzés a gyártási tervhez igazodva.
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előny:

  • Német nyelv alapfokú ismerete.
  • SAP ismeretek.
  • Releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Cafateria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Akár azonnali munkakezdés

Munkarend:

  • 1 műszakos munkavégzés- napi 8-10 órában hétfőtől péntekig

Kecskemét