SAP PROJEKTVEZETŐ (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

SAP PROJEKTVEZETŐ

Stabil hátterű, rendkívül innovatív gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SAP PROJEKTVEZETŐ (16-2002) pozícióba.

Feladatok

  • SAP-ban kezelt üzleti folyamatok egységességének felügyelete nemzetközi viszonylatban,
  • Logisztikai termelés-tervezési folyamatok figyelemmel kísérése (MM modul),
  • Új fejlesztések SAP-ba történő bevezetése, betartatása,
  • Felmerülő problémák esetén közreműködés, fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • Adminisztrációs, dokumentációs feladatok.
  • Belátható időn belül előléptetés, nemzetközi SAP csoportvezető pozícióba.

Elvárások

  • SAP MM modul magas szintű ismerete,
  • Erős, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Projektvezetési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Vezetői pozícióba való előléptetés lehetősége,
  • Teljeskörű home office lehetőség,
  • 13. és 14. havi bónusz mellett egyéb juttatások (Cafeteria, egészségpénztár, munkába járás támogatás),
  • Válsághelyzet esetén is stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál.

A munkavégzés helye

Országosan bárhonnan végezhető