SAP S/4HANA Architect (Budapest)

SAP S/4HANA Architect

Leírás

Egyedi szoftverfejlesztéssel és dobozos termékekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő budapesti partnerünkhöz keresünk SAP S/4HANA Architect szakembert.

Feladatok

  • Erős S/4HANA szakmai háttérrel részvétel ERP / IS-U (Utilities) szakterületi On-Premise rendszerek tervezésében, kivitelezésében és üzemeltetési támogatásában - elsősorban szakmai koordináció szintjén - egy jelentős magyar közműszolgáltatónál (energetikai szektor)
  • Részvétel az SAP fejlesztői és üzemeltetési csapat(ok) kiépítésében, ill. az ehhez szükséges szakmai interjúztatási folyamatban

Elvárások
  • Legalább 5 év SAP ERP rendszerekkel szerzett átfogó, ebből minimum 1 év S/4HANA rendszerekkel azonos munkakörben betöltött tapasztalat
  • Az SAP fejlesztési modelljének, általános rendszer architektúrájának átfogó ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat az SAP integrációs eszközeivel és analitikai platformjaival
  • Gyakorlati tapasztalat nagyvállalati környezetben sikeresen megvalósított nagy rendelkezésre állású SAP szakrendszerek End-to-End kivitelezésében
  • SAP és nonSAP külső és belső rendszerek integrációjában szerzett jártasság
  • Önálló munkavégzés képessége, Ownership szemléletmód
  • Jó kommunikáció
Előnyök:
  • SAP IS-U / Utilities tapasztalat
  • Aktív korábbi részvétel SAP szakmai csapat kiépítési folyamatában
  • Jártasság különböző beruházási opciók üzleti / megtérülési szemléletű elemzésében
  • Jó kapcsolat teremtő képesség
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Szakirányú SAP minősítések
  • Microsoft Azure / GCP / AWS cloud tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Változatos projektek, szakmai kihívások, cutting edge technológiák, piacvezető termékek
  • Sokoldalú fejlődési lehetőség
  • MCP vizsgák, képzések támogatása
  • Rugalmas, közvetlen légkör, modern iroda, home office lehetőség
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Csocsóasztal, biliárd, darts, pingpong és babzsákfotelek biztosítják a feltöltődést munka közben is

Munkavégzés helye

Budapest, Hungary

Budapest