SAP SD Tanácsadó (Budapest)

SAP tanácsadás és fejlesztés területén 25 éve sikeresen működő cégünk növekedésének és megújulásának támogatásához keressük ügyfélorientált gondolkodással, nagyfokú önállósággal és naprakész szakmai tudással rendelkező SAP SD Tanácsadót keresünk munkatársunkat, aki ügyfeleinket partnerként támogatva lehetőséget lát a szakmai fejlődésre.

SAP SD Tanácsadó

Feladatok

  • SAP SD rendszerek full-cycle bevezetése közép- és nagyvállalati ügyfeleink számára,
  • különböző méretű és komplexitású ügyfélprojekten való aktív részvétel;
  • Ügyféligények feltérképezése, módosítási javaslatok tétele, business blueprint elkészítése;
  • End-to-end implementációs, konfigurációs folyamatok kezelése, folyamatos kapcsolattartás
  • az ügyfelekkel, projektcsapat tagjaival, fejlesztőkkel;
  • Koncepció- és teszttervezés, UAT, change management folyamatok kezelése;
  • Go-live support, hypercare levezetése, post-implementation támogató folyamatok intézése.

Követelmények

  • Legalább 3-5 éves SAP SD tanácsadói tapasztalattal rendelkezel;
  • Aktívan részt vettél legalább 3 end-to-end levezetett SAP projektben;
  • Átfogó integrációs háttértudásod van, ismered a modulok közötti kapcsolódási pontokat;
  • Önállóság, ügyfélorientált gondolkodás, proaktív tanácsadói attitűd jellemez;
  • Örülünk, ha a fentiek mellett SAP certifikációkkal rendelkezel, illetve van tapasztalatod
  • SAP S/4HANA rendszerrel, felhőalapú SAP megoldásokkal.

Amit kínálunk

  • Akár azonnali kezdéssel várunk a közös célok mentén dolgozó csapatunkba;
  • Támogatjuk a hibrid (otthonról és budai irodánkból) munkavégzést;
  • Beilleszkedést támogató programunkkal és képzésekkel segítünk a munkád során;
  • Éves menedzserszűrő-programunkkal figyelünk az egészségedre;
  • Irodai felfrissülésedhez kávét, teát, gyümölcsöt és nassolnivalót biztosítunk;
  • Kikapcsolódásként csapatépítő eseményeket és közösségi programokat szervezünk.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest