SAP specialista (Pécs)

SAP specialista

Leírás

Pécsi multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk tapasztalt, agilis munkatársat SAP CO specialista pozícióba.

Feladatok

  • SAP Key Users funkció beleértve a CO / COPA Modulok adminisztrációja
  • Automatikus készletkimutatás és változáskövetés felépítése és üzemeltetése
  • Elszámolások (pl. pótlékok, belső elszámolások) testre szabása és adminisztrációja
  • Törzsadatok beállítása, elsősorban a belső CO költséggyűjtő objektumok, költséghelyek és profitcenterek területén
  • Az egész üzletág, valamint a különböző átfogó projektek kollégáinak CO Modul támogatása (
  • SAP-ban dolgozó nemzetközi leányvállalatok, valamint könyvelési egységek támogatása
  • Éves könyvvizsgálat során az auditorok munkájának támogatása
  • A meglévő CO rendszerek fejlesztése, új eszközök bevezetése
  • CO zárások önálló végzése, valamint a SAP alapon dolgozó leányvállalatok tervezési és előrejelzési tevékenységének koordinálása
  • Az üzlet felé SAP FI/CO támogatások nyújtása, külső tanácsadókkal való együttműködés
  • Standard és ad hoc elemzések készítése

Elvárások
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat, legalább 3 év
  • Felsőfokú végzettség releváns területen (Közgazdász, IT)
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP CO modul ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • Országos szinten is kiemelt juttatási csomag
  • Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • SZÉP kártya
  • Tréningek és képzések
  • Munkába járás támogatása
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs