SAP tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

SAP tanácsadó

Feladatok

  • Ügyfél üzleti folyamatainak és elvárásainak felmérése (zöldmezős, upgrade, roll-out, stb.).
  • Koncepciótervezés és implementáció (beállítások, fejlesztési specifikációk).
  • Tesztelés, önálló ügyféloktatás, teszttámogatás.
  • Dokumentáció elkészítése, éles üzem támogatása.
  • Új ügyfelek és szakmai lehetőségek felismerése.
  • Önálló presales munkavégzés, illetve presales támogatás.

Elvárások

  • 3 év SAP logisztikai modulalkalmazás, vagy belső támogatói (key-user) tapasztalat.
  • 2 év SAP logisztikai modultanácsadási tapasztalat.
  • Középfokú angolnyelv-tudás.
  • Csapatmunkára és szakmai kihívásokra nyitottság.
  • Strukturált gondolkodás.
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság az ügyféligények akár helyszíni megoldására itthon és külföldön egyaránt.

Előnyök

  • Projektképes német nyelvismeret.
  • Projektmenedzseri képességek.

Amit kínálunk

  • Változatos szakmai kihívások.
  • Csatlakozás fiatalos, lendületes csapat.
  • Versenyképes tudásátadás szakmai műhelyünkben.
  • Alkalmazotti, vagy akár alvállalkozói konstrukció.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest