Security/Compliance Management Specialist (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Security/Compliance Management Specialist

A GSO Security & Compliance csapat:

  • IT Security Risk & -Incident Management
  • A belső IT-Security és adatvédelmi folyamatok irányítása, minőségbiztosítás és tanácsadás
  • Az alkalmazásfejlesztés és –üzemeltetés keretfeltételeinek biztosítása
  • Projekttámogatás és egyéb feladatok

Feladatok:

  • IT rendszerek teljeskörű támogatása adatvédelem, IT-biztonság és compliance területen
  • A security jellegű követelmények aktív nyomonkövetése és kezelése
  • A biztonsági kockázatok identifikálása és kiszűrése
  • A Compliance folyamatok kialakítása, illetve optimalizálása GSO szervezeten belül, figyelembe véve a belső ügyfelek igényeit
  • Részvétel security ls compliance projektekben
  • Hosszú távon szakértői szerepkör betöltése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tárgyalóképes német és magabiztos angol nyelvtudás
  • Security- / Compliance Management területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Érett személyiség

Budapest