Séf és szakács (Budapest)

Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Séf és szakács

Elvárások:

  • Ha szenvedélyes vagy az ízek iránt, és egy olyan csapat részese szeretnél lenni, ahol minden nap egy gasztronómiai kaland, akkor ne keress tovább!
  • Mert megtaláltad!, ,

Elvárások:

  • Kiemelkedő teherbírás és hatékony kommunikációs képesség,
  • Megfelelő vezetői tapasztalat és ambíció,
  • Képesség a csapat motiválására és lelkesítésére,
  • Példakép a hozzáállásban és munkavégzésben,
  • Rugalmasság és stressztűrés a forgalmas időszakokban

Feladatok:

  • A konyhai csapat koordinálása és felelősségteljes vezetése,
  • Élelmiszerbiztonsági szabályok szigorú betartása,
  • Igényes, precíz munkavégzés és ennek elvárása a kollégáktól

Amit kínálunk:

  • Egy olyan csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki szenvedélyesen imádja az ételt és az összetartás ereje mindenkit feltölt.,
  • Nem csak nagy adagokat szolgálunk fel az asztalra, hanem rengeteg élményt is!,
  • Nálunk minden nap különleges!
  • Zene, nevetés, és az étel iránti szeretet - itt mindent megtalálsz, ami egy kivételes konyhától elvárható.,
  • Konyhánkban dolgozva nem csak a szakmai kihívásokban fogsz részt venni, hanem prémium fizetési kategóriában is részesülsz.
  • Mert hisszük, hogy a tehetségnek és a szorgalomnak megvan a megfelelő jutalma!,
  • Napi háromszori ingyenes étkezést kínálunk számodra, hogy minden energiáddal a kreativitásra és az ízvilág megteremtésére koncentrálhass., ,
  • Ha imádod a kulináris kihívásokat és nem hagyod magad lekörözni egy konyhában, akkor TE vagy az, akire vágyunk! Jelentkezz hozzánk!

Budapest