Segédmunkás (Budaörs)

The Fishmarket Kft.

Cégünk már másfél évtizede piacvezető a hazai friss halászati termékek importja, feldolgozása és nagykereskedelme területén. Budaörsi telephelyünkre a hét 5 napján érkezik friss és fagyasztott áru, a világ minden pontjáról. Magas szintű szolgáltatást kínálva szolgáljuk ki a hazai csúcsgasztronómia szereplőit és egyes élelmiszerkereskedelmi láncokat.

Munkatársat keresünk

Segédmunkás

pozícióba.

Feladatok

  • haltermékek előkészítése az üzemvezető utasításai alapján
  • csomagolás
  • munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

  • Pozitív jellem,
  • jó alkalmazkodási készség,
  • alázatos munkavégzés,
  • elhivatottság,
  • fizikai erőnlét

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • napi egyszeri meleg étkezés,
  • munkába járás költségének támogatása,
  • magánegészségügyi tagság biztosítása

Munkavégzés helye

2040 Budaörs, Törökbálinti utca 23.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod!

Budaörs