Segítő munkavezető munkatársat keresünk (Nyírbéltek)

A hirdetés már lejárt!

Segítő munkavezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • Az elvégzendő termelési feladatok üzemen belüli tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • Intézeti dolgozók betanítása, fejlesztése
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • A munka kiadása, az előírt technológiai folyamatok betartása
  • A foglalkoztatás irányítása

Elvárások

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Szociális érzékenység
  • Problémamegoldó készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szociális végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos céges háttér
  • Erős szervezeti alapok
  • Hosszú távú perspektíva
  • Rugalmas hozzáállás

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai Segítő munkavezető  pozícióba munkatársat keresnek 6 órás részmunkaidőben.

Munkavégzés helye

Nyírbéltek

Nyírbéltek