Senior ABAP fejlesztő (Budapest)

Senior ABAP fejlesztő

Leírás

Egy nemzetközi partnerünk budapesti vagy székesfehérvári irodájába keresünk Senior ABAP (SAP) Fejlesztőt.

Partnerünk magyarországi kirendeltségének célja, hogy a vállalat összes üzleti területének releváns IT, pénzügyi és HR szolgáltatásokat biztosítson. Ha szeretnél egy dinamikus, nemzetközi csapat tagja lenni, és szakmai tapasztalatodat kamatoztatni az SAP rendszerek világában, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • ABAP Objects fejlesztések és bővítések (jelentések, funkciómodulok, smartformok, OO programozás, CDS nézetek).
  • SAP interfészek, API-k logikájának kidolgozása.
  • Technikai tervezési dokumentáció (TDD) elkészítése.
  • Hibakezelés a termelési rendszerekben.
  • Tudásmegosztás a csapaton belül.
  • Szoros együttműködés Solution Architect, funkcionális specialista és integrációs szakértő kollégákkal.
  • Hibakeresés és operatív problémák megoldása.
  • Műszaki tervek készítése a funkcionális követelményekhez.
  • Fejlesztési és tesztelési feladatok ellátása.
  • A meglévő megoldások minőségének folyamatos javítása és az új projektmegvalósítások támogatása.

Elvárások

  • Legalább 5 év ABAP fejlesztési tapasztalat SAP (ECC 6 / S/4 HANA) környezetben.
  • Magas szintű ABAP ismeretek (pl. OO ABAP, jelentésfejlesztés, Smartform és Adobe form fejlesztés, IDOC-EDI).
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • SAP rendszerek konfigurálásában és integrációjában szerzett tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó és hibakeresési készségek.

Előnyt jelent:

  • CDS tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Sokszínű, nemzetközi csapatok.
  • Rugalmas munkakörnyezet/home office lehetőség.
  • Kreatív szabadság és lehetőség szakértőktől tanulni.
  • Fejlődési lehetőség a cégen belül, új minősítések megszerzése.
  • Vonzó juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Budapest