Senior Account Manager (Budapest)

Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk minimum 3-5 éves tapasztalattal rendelkező Senior Account Managert, aki magyarországi dedikált  banki ügyfelekkel történő kapcsolattartásért lesz felelős.

Senior Account Manager

Feladatok

A pozíció legfőbb célja üzletfejlesztés, valamint teljeskörű account management:

  • új üzleti lehetőségek azonosítása a magyar banki szektorban, árajánlat készítése, teljes értékesítési folyamat managementje
  • cég magyarországi piaci részesedésének építése és növelése
  • új szoftver és hardver megoldások bemutatása és értékesítése, új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • cég képviselete szakmai rendezvényeken,  prezentációk, termékbemutatók tartása
  • versenytársak tevékenységének, piaci trendeknek valamint az ügyfelek igényeinek azonosítása,
  • együttműködés Managementtel, termékmanagement és marketing csapattal, sales support területtel

Követelmények

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3-5 év értékesítési tapasztalat preferáltan  pénzügyi szektorban
  • MS Office magas szintű ismerete
  • SAP, SalesForce tudás előnyt jelent
  • jó előadói,- prezentációs készség, erős analitikai képesség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, kiemelkedő értékesítés alapú bónusz lehetőség
  • céges autó korlátlan magánhasználattal, laptop, telefon, cafeteria
  • cégen belüli előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest