Senior Alapanyagbeszerző (Szombathely)

Senior Alapanyagbeszerző

Leírás

Szombathelyi gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, elsődleges eszkaláció
  • Alapanyag készletszintek folyamatos felügyelete, Excess and Obsolete minimalizálása
  • MRP paraméterek rendszeres ellenőrzése
  • Alapanyag előrejelzések és megrendelések felügyelete
  • Kritikus alapanyag esetén folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, tervezőkkel, aktuális információk továbbítása
  • Beszállítói reklamáció kezelése (anyagvisszaküldés, pótlás)
  • Az operatív beszerzési folyamatok fejlesztése
  • Allokációk kezelése külső és belső beszállítókkal
  • Eszkalációk elindítása szállítási késések esetén
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági, logisztikai)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • 5-10 év szakmai tapasztalat ellátási lánc (Inbound) területen és
  • 2-3 év csoportvezetői tapasztalat
  • Beszállítói kommunikációs tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozottság, magabiztos fellépés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely