Senior alkalmazásüzemeltető rendszermérnök (Budapest)

30 éve a magyar piacon jelenlévő, teljeskörű IT megoldásokat biztosító cégcsoporthoz keresünk az IT minden területéről új kollégákat, legyen az szoftver, szerver és infrastruktúrabevezetés, -fejlesztés, -támogatás és -üzemeltetési szolgáltatás, illetve technológiai innováció, IT tanácsadás vagy digitális üzleti transzformáció.

Senior alkalmazásüzemeltető rendszermérnök

Feladatok

  • Red Hat Enterprise Linux platformon futó üzleti alkalmazások, illetve Oracle Enterprise adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása ügyféloldalon
  • Alkalmazásbevezetés, projektek specifikálásban való részvétel
  • Projektek felügyelete üzemeltetési oldalon, koordinálása
  • Egyedi fejlesztésű számlavezetési rendszer megismerése üzemeltetése, rendszermonitoring, release management
  • Felhasználók és a hozzájuk kapcsolódó jogosultságok kezelése

Követelmények

  • Szakirányú műszaki végzettség (informatika)
  • 3-5 év alkalmazás és adatbázis üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Red Hat Enterprise Linux Szerver ismerete
  • Apache webszerver üzemeltetési tapasztalat
  • Tomcat Java servet konténerizációs ismeretek
  • Oracle Enterprise adatbázis üzemeltetési tapasztalat előny
  • ITIL módszertan ismerete
  • Ügyféloldali/szolgáltatói (bank, pénzügy, közigazgatás) tapasztalat nagy előny
  • Gyors problémakezelés, változó ügyféligényekre való megoldás biztosítása

Amit kínálunk

  • egyedülálló technológiák és projektek
  • szakmai tréningek biztosítása
  • külsős projektek, ügyfélszolgáltatások megismerése
  • változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • IT területek közötti átjárás, más területekben való tapasztalatszerzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest