Senior AP könyvelő / Szállítói számla könyvelő (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióra:

Senior AP könyvelő / Szállítói számla könyvelő

Feladatok

  • Beérkezett szállítói számlák ellenőrzése;
  • Problémás számlák reklamációja, számla visszaküldés menedzselése;
  • Szállító számlák könyvelése;
  • Szállító analitikák egyeztetése;
  • Számlák pénzügyi rendezésével kapcsolatos problémák ügyintézése;
  • Fizetés listák ellenőrzése;
  • Kimutatások készítése, zárási folyamatok támogatása;
  • Könyvvizsgálat támogatása;
  • SAP fejlesztések, tesztelések támogatása.

Elvárások

  • Gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelő végzettség;
  • Minimum 3 éves releváns területen szerzett tapasztalat közepes-nagy vállalati környezetben;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos MS Excel alkalmazás);
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Önálló és csapatban való munkavégzés képessége egyaránt.

Amit kínálunk

  • Versenyképezés bérezés;
  • Fiatalos csapat;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök

  • SAP rendszerben szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr