Senior applikációs mérnök (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk kollégát

egy amerikai tulajdonban lévő, fejlesztéssel és gyártással foglalkozó Partnerünk részére.

A pozíció megnevezése:

Senior applikációs mérnök (Veszprém)

Feladatok

  • Technikai támogatás nyújtása a Field Application Engineer/Vevői kapcsolattartók és Disztribútorok részére, elsősorban műszaki oldalon - a mágnestekercselési területen;
  • A tervezőmérnökökkel együttműködve az új termékek összeállítása, megtervezése;
  • Piaci információk figyelése, készletfigyelés (vevői igények monitorozása) és ötletek megfogalmazása későbbi termékek fejlesztésére vonatkozóan;
  • Termék és teszt adatlapok és mintadarabok készítésének támogatása;
  • Árajánlatok készítésében részvétel, együttműködve a Program Management csapattal;
  • A disztribúciós központok katalógusaiban szereplő termékek ellenőrzése, frissítése, javasolt árak kiszámolása, versenytársfigyelés (új termékek, új árak és javaslatok tétele, ha érdemes a stratégián bármit változtatni);
  • Műszaki tréningek megtartása a disztribútoroknál;
  • Együttműködés a globál Application Engineer csapattal annak érdekében, hogy a weboldalon szereplő termékinformációk aktuálisak legyenek.

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat (applikációs mérnöki v. tervező mérnöki v. műszaki támogatói pozícióban).

Amit kínálunk

  • Motiváló, versenyképes bérezés.
  • Home office-ra is lehetőség (heti néhány nap).
  • Bónusz, cafeteria, bejárás támogatása.

Előnyök

  • Mágnestekercselési területen szerzett tapasztalat vagy ismeret.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém