Senior AR specialista (Budapest)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR AR SPECIALISTA (ANGOL ÉS NÉMET)

(15-9884)

pozícióba.

Feladatok

  • A német régió ügyfeleinek kintlévőségkezelése,
  • Az ügyfelek részéről történő kifizetéssel kapcsolatos felmerülő problémák kezelése,
  • Az értékesítőkkel és account managerekkel való szoros együttműködés,
  • Az AR csoportvezető helyettesítése,Junior kollégák szakmai támogatása.

Elvárások

  • Aktív angol ÉS német nyelvtudás,
  • Kintlévőség-kezelés területén szerzett néhány éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9884”-es referenciaszám feltüntetésével!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest