Senior Auditor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gyorsan fejlődő, nemzetközi hátterű tanácsadó és könyvvizsgáló cég, több mint 100 országban vannak jelen. Folyamatosan bővülő csapatukba keresik új kollégájukat senior auditor pozícióba.

Senior Auditor

Feladatok

  • Könyvvizsgálati munkák teljes folyamatában való részvétel a tervezéstől a könyvvizsgálói jelentés kiadásáig
  • Részvétel a könyvvizsgálati munkák hatékony megtervezésében, kivitelezésében és koordinálásában
  • A könyvvizsgálati munkák önálló és hatékony dokumentálása, komplexebb pozíciók vizsgálata
  • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának támogatása, ellenőrzése és koordinálása
  • Ügyfél meetingek hatékony és önálló levezénylése

Követelmények

  • Befejezett felsőfokú gazdasági (pénzügy-számvitel) végzettséggel és 2-4 éves releváns szakmai (könyvvizsgáló) tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai (MS Word, Ecxel, PowerPoint) ismerete
  • Rugalmas, önálló, határozott, precíz és lelkiismeretes vagy
  • Erős analitikus gondolkodás
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Fontos számodra, hogy olyan környezetben kezd el a karriered, ahol gyorsan tudsz fejlődni

Amit kínálunk

  • Flexibilis munkakörülmények
  • Rendszeres home office lehetőség (heti 2-3 nap)
  • Home office-hoz szükséges eszközök támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak
  • Modern iroda és környezet
  • Work-life balance
  • Versenyképes javadalmazás
  • Átfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai tanulmányok és továbbképzések támogatása
Budapest