Senior BI/DWH alkalmazás üzemeltető (kd) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BI/DWH ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (KD)

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazott

Pozíció azonosítója: KD

Feladatok:

  • Adattárház és BI eszközök 2nd/3rd level technikai támogatás
  • A terület alkalmazásainak elsajátítása, használata
  • Ticketadminisztráció és dokumentációkezelés ITIL alapján
  • Komplex problémamegoldás: root cause analízis
  • Incident/Problem/Change/Configuration menedzsment
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Riporting, monitorozás
  • Változáskezelés támogatása: új verziók telepítése, migrálás támogatása
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások (bugfix) ellenőrzése, tesztelése
  • Frissítésekkel (releasekkel) kapcsolatos koordináció az érintett szakterületekkel
  • Tranzíciókban való részvétel
  • Dokumentációk kezelése
  • Szkriptek készítése, rendszerek konfiguráció

Elvárások:

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív német nyelvismeret
  • Főiskolai végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Üzemeltetési ismeretek (ITIL)
  • A következő technológiák üzemeltetési ismerete: Java/SQL és adattárház rendszerek, BI rendszerek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló, célorientált személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás

Előnyök:

  • Linux-/Unix OS valamint szerverek és Windows OS valamint szerverek ismerete
  • MS SQL/Oracle/Teradata/DB2 DBA ismeret
  • Statisztikai módszerek ismerete

Jelentkezzen önéletrajzával

Budapest