Senior Clinical Trial Assistant (Budapest)

Senior Clinical Trial Assistant

Az ön új cége

Nagymúltú gyógyszeripari partnerünk számára keresünk tapasztalt Clinical Trial Assistant kollégát, összetett feladatkörre, bioszimiláris üzletágba.

Az ön új feladatköre

  • Bioszimiláris klinikai vizsgálatok menedzselése szponzori oldalról;
  • CRO-kkal való elsődleges kapcsolattartás, a közös munka koordinálása;
  • klinikai csapattal való szoros együttműködés;
  • problémák felismerése és azok közvetítése a megfelelő csapattagok/CRO felé;
  • meetingek szervezése, levezénylése;
  • klinikai vizsgálat költségvetésének menedzselése, számlák ellenőrzése és kontrollja.

Mire van szüksége a sikerhez

  • Természettudományi felsőfokú végzettség;
  • legalább 3 év tapasztalat komplex / késői fázisú klinikai vizsgálatok koordinálásában (biotechnológiai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent);
  • klinikai CRO-nál szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • klinikai vizsgálatok feltételeinek alapos ismerete;
  • megbízható, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • képesség több klinikai vizsgálat egyidejű koordinálására;
  • kiváló szervező, problémamegoldó készség, hatékony időmenedzsment;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.

Mire számíthat

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában;
  • változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest