Senior CNC technikus (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Egy nemzetközi beruházás alapjait készítjük elő, melyhez szükség van Senior CNC technikus kollegára, aki jártas alkatrész javítási folyamat forgácsoló /eszterga /marógép/csiszoló, CNC gépkezelői jogosultsági körbe tartozó feladatainak elvégzésében és a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásában.

Senior CNC technikus

Feladatok

Az új kolléga fő fókuszában az új gépek telepítése, a gyártási gépek beszállítóitól történő trénigek megismerése és átvétele, valamint  a Manuf Engineering csapattal történő közös tesztek végzése lesz.

Feladatok:

szerszámadatbázis kezelése

forgácsolószerszámok összeállítása, bemérése

szerszámraktár használata

szerszámok kiadása, bevételezése, ellenőrzése, állapotuk kiértékelése

Követelmények

 CNC fémforgácsolás területén szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat

Középfokú műszaki végzettség

Forgácsolószerszámok ismerete (típus, anyag, geometria)

Pontosság, lelkiismeretes és fegyelmezett hozzáállas

Előnyt jelent:

Szerszámbeméres területén szerzett tapasztalat

Szerszámmérőpad használatának ismerete

Köszörülésben, újraélezésben szerzett tapasztalat

/német/francia nyelvismeret

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkahely

Versenyképes fizetés a betanulási időszakra és azt követően is

Nemzetközi környezet

Kiemelkedő karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye

Gyula