Senior Controller (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Senior Controller

Partnerünkről:

Szeretnél Pécs egyik legnagyobb gépgyártó vállalatánál egy elismert munkakört? Partnerünk világszerte több, mint 1000 helyszínen van jelen, gépipari tevékenységük a gépek tervezésétől kezdve a kivitelezésig terjed. Legyen ez a lehetőség a Tiéd! Partnerünk Senior Controller kollégát keres.

Feladatok:

Együttműködés az üzleti partner controllerekkel, az általuk felvázolt üzleti folyamatok leképezése a rendszerekben

Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása

Havi zárási folyamatok üzemeltetése, fejlesztése

Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel

Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, konklúziók levonása

Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, ad-hoc riportok elemzések készítése

Adatbázisok monitorozása, adattisztításra való javaslattétel, fejlesztési javaslatok adatbővítési javaslatok előkészítése

Üzleti adatok elemzése és értelmezése, adatmintázatok interpretálása, diagnózisok és előrejelzések készítése

Kimutatások, prezentációk készítése

Meglévő vállalati algoritmusok futtatása, újak készítése az üzleti igények alapján

Vállalati projektekben való részvétel

Többi adatelemző kolléga / gyakornokok feladatainak szakmai támogatása

Elvárások:

Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy matematikai vagy gazdasági-informatikai háttérrel)

Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Középfokú angol nyelvtudás

Adatbázis építési ismeretek, SQL alapok

Aktív, erős Excel tudás, statisztikai eszközök használatában tapasztalat

BI adatelemző és adat-vizualizációs eszközök használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

Folyamatautomatizálási ismeretek (ETL-eljárások, esetleg RPA robotok)

Egyéb programozási nyelvek ismerete: Python, R

Adat modellezési tudás, adatbányászati technikák ismerete

Excel VBA jártasság

IBM Cognos TM1 tapasztalat

SAP FI/CO

Machine learning tapasztalat

BIG4 tapasztalat

Amit kínálunk:

Egy megbízható és támogató, több, mint 1000 fős vállalat tagja leszel

Széleskörű béren kívüli juttatásokra és bónuszokra leszel jogosult

Részt vehetsz a vállalat sportcsapataiban - nem csak klasszikus sportokban

Belső tréningek alkalmával fejlesztheted nyelvtudásod

Munkavégzés helye

Pécs, Baranya

Pécs