Senior Electrical Engineer (Gyöngyöshalász)

Heves megyei partnerünk, egy nemzetközi autóipari gyártócég magyar leányvállalata, számára keresünk senior villamosmérnököt. A cég a legmodernebb technológiával és felszerelésekkel rendelkezik, egy nemrégiben megvalósult zöldmezős beruházásként jött létre.

Senior Electrical Engineer

Feladatok

Az új senior villamosmérnök kolléga fő fókuszában a gépek megbízhatóságának javítása és tartósságuk biztosítása lesz. Ebben a feladatkörben az átlagosnál több koordinációs felelőssége lesz az új mérnöknek.

További feladatai:

  • A karbantartási költségek csökkentése és a gépkihasználtsági mutatók javítása,
  • A teljesítmény-, és az akciótervek haladásának, a nemkívánatos trendek felmérésének felügyelete,
  • Az üzemeltetési és karbantartó személyzet képzésének koordinálása, tudásának és kompetenciájának bővítése,
  • A karbantartási munkák megtervezése, előkészítése,
  • A karbantartással kapcsolatos dokumentációk kezelése,
  • A karbantartási részleg képviselete a berendezések telepítésének fázisaiban.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • BSc vagy MSc villamosmérnöki végzettséggel
  • 5 év ipari környezetben szerzett villamoskarbantartási tapasztalattal
  • Szakértői ismeretekkel PLC hibajavítási területen
  • Folyékony és magabiztos angol nyelvtudással

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • kiemelkedő alapfizetés és juttatási csomag
  • modern környezet
  • nemzetközi csapat
  • előrelépési lehetőség
  • kihívásokkal teli, izgalmas munkakör.

Gyöngyöshalász