Senior és junior account manager (Budapest)

Marketing ügynökség megbízásából keresünk munkatársat további szakmai sikerek és eredményes projektek menedzselésére az alábbi pozícióba:

Senior és junior account manager

Elvárások:

  • Egy gazdasági felsőfokú végzettséggel, valamint legalább 3-5 éves releváns ügynökségi tapasztalattal (senior/junior pozíciótól függően), melyben több üzleti nyereményjáték megszervezése is szerepel.,
  • Szükség lesz az angol nyelvtudásodra, mely nyelven akár prezentációt is kell majd tartanod, illetve az erős projektmenedzsment képességedre, amivel több futó projektet is össze tudsz hangolni és menedzselni.

Feladatok:

  • Rádbízzák a promóciós (elsősorban nyereményjáték) kampányok end-to-end lebonyolítását.,
  • Ez magában foglalja a tenderanyagok összeállítását, annak az ügyfél találkozókon történő angol és magyar nyelvű prezentálását, miközben folyamatosan kapcsolatot tartasz az ügyféllel, hogy az igényeknek maximálisan megfelelő szolgáltatást tudj nyújtani.,
  • Ehhez képesnek kell lenned a csapaton belül és kívül megszervezni a munkafolyamatokat, kapacitást tervezni és ha szükséges, akkor priorizálni.,
  • Te alakítod ki a nyereményjátékok kreatív hátterét (mechanizmus, technikai megoldások, stb.) és intézed el a nyeremények beszerzését, az esetleges barter- vagy fél barter megállapodások előkészítését, valamint állítod össze a játékszabályzatokat - ismerve a vonatkozó szabályokat.,

Amit kínálunk:

  • Persze, ezért juttatás is jár, amely egy, az eddigi szakmai tapasztalatodnak megfelelő fizetésből, cafeteriából és a plusz teljesítményt, valamint az elért sikereket - eredményesség alapú, céges profitból - részesedésből/bónuszból áll., ,
  • És még valamiből: szülinapi extra szabadság, ugyanis szülinapjukon a kollégák nem dolgozhatnak!, egy feladatuk van csak aznap, hogy magukkal foglalkozzanak és ennek költségeihez a cég 10.000 Ft értékben hozzájárul (pl. vacsora, masszázs, stb.), ,
  • Sikeres teljesítmény után 6 hónapon belül Instore Team Leader lehetsz!

Budapest