Senior Financial Assistant (Budapest)

A szervezetben egy nagyon fontos helyed lesz: a Finance Manager jobbkezeként dolgozhatsz, belelátva az egész szervezet pénzügyi felépítésébe.

Senior Financial Assistant

Feladatok

  • A napi feladatod lesz a különböző pénzügyi tranzakciókkal kapcsolatos adminisztráció, azaz könyvelés.
  • A Finance Managerrel közösen, a Te feladatod, hogy figyeld, mit lehetne hatékonyabban csinálni a munkavégzés során. Ha úgy érzed valami lassítja a munkát, feleslegesen kell adminisztrálni, vagy lehetne jobban is csinálni, a Te felelősségi körödbe tartozik majd hogy kidolgozd az új folyamatot.
  • A Finance Manager távollétében az ő helyettesítése:
  • zárások koordinálása
  • audit folyamatokban való részvétel
  • tervezés és jóváhagyás

Követelmények

A pozíció betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is, sok a külföldi partner!
  • mérlegképes képesítés
  • 5 éves tapasztalat pénzügy vagy könyvelés területén

Amit kínálunk

Jó csapat, izgalmas munka, szép iroda, kényelmes lokáció, remek fizetés.

Mi kell még?

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest