Senior Financial Controller (Dunakeszi)

Partnerünk egy gyártócég keresi új kollégáját Pénzügyi Kontroller pozícióba.

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak és hozzájárulni egy vezető vállalat sikeréhez, várjuk jelentkezésedet!

Senior Financial Controller

Feladatok

  • Gyártási projektek pénzügyi kontrollja a tervezéstől a projekt zárásáig
  • Havi szintű terv – tény riportok, pénzügyi csomag illetve prezentáció elkészítése
  • Havi rendszeres analitikák elkészítése (árbevétel riport, stb.)
  • Havi és negyedéves cash flow tervezés
  • Havi, negyedéves és éves projekt előrejelzés készítése
  • Havi gördülő tervezés
  • Közreműködés az éves zárásban, az éves beszámoló elkészítéséhez támogatás nyújtása
  • Részvétel a hatékony kontrolling rendszer kialakításában
  • Gyártási és riporting folyamatoptimalizáció szakmai támogatása

Követelmények

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • min. 3-5 év pénzügyi kontrolling tapasztalat
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • erős problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • rendszerszintű és analitikus gondolkodás
  • feladatok precíz, határidőre történő elvégzése

előny:

  • gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • adatbázis kezelésben és készítésben való jártasság
  • Power pivot, makrók készítése

Amit kínálunk

  • cafetéria juttatás
  • mozgóbér
  • munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, telefon
  • munkábajárási támogatás, 100%-os bérlet térítés
  • iskolakezdési támogatás
  • ingyenes fogorvosi és egészségügyi ellátás
  • támogató légkör, szakmai fejlődés
  • izgalmas, változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi