Senior folyamatmérnök (CNC, mechanikus megmunkálás) ZJ (Veszprém)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Senior folyamatmérnök (CNC, mechanikus megmunkálás) ZJ

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok kidolgozása és optimalizálása, beleértve a folyamatbiztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát;
  • Gyártási idők és kapacitások, beruházási igény és szükséges gyártóterület meghatározása, tervezése;
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzésének előkészítése, gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepciók készítése;
  • Gyártó berendezések felállításának, üzembe helyezésének és átadásának a koordinációja;
  • Gyártási dokumentációk elkészítése (műveletterv, munkautasítás, szerszámozási terv)
  • A mintagyártások, szerszámtesztek és optimalizálások teljes felelősséggel történő szakmai ellenőrzése és irányítása;
  • Változások kezelése és irányítása termék- és folyamatváltozások esetén.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (gyártástechnológiai szakirány);
  • CNC megmunkálás területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • CNC programozási ismeretek;
  • Készüléktervezésben és gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Fanuc, Okuma és Siemens vezérlők ismerete előny;
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás;
  • Precizitás, pontosság és felelősségteljes önálló munkavégzés, minőségtudatos szemléletmód;
  • Nyitott, lelkes, csapatjátékos hozzáállás.

Munkavégzés helye: Veszprém

Veszprém