Senior Folyamatmérnök (Új gyár) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

HIGH-TECH, teljesen automatizált gyárba keresünk tapasztalt kollégákat bizonyos senior mérnöki munkakörökbe.

Az egyik ilyen pozíció, amire várjuk jelentkezését, ha érdekli a lehetőség:

Senior Folyamatmérnök (Új gyár)

Feladatok

  • Új termékek bevezetése, új high-tech és teljesen automatizált gyártósorok telepítése;
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák elkészítése;
  • Gyártóeszközök/ berendezések felügyelete, üzemeltetése;
  • Műveleti-, kezelési-, karbantartási-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása;
  • Selejtcsökkentési / hatékonyság/ gép rendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása.

Elvárások

  • Villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Nagy előny, ha valaki automatizált gyártásban dolgozott már;
  • Autóipari tapasztalat;
  • Robot/pneumatika rendszerek ismerete;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Évi 2-3 alkalommal 1-1 hét külföldi betanulás vállalása.

Amit kínálunk

  • Motiváló, korrekt bérezés, extra juttatások, esetleg albérlet támogatás (költözők esetében);
  • Külföldi betanulás lehetősége Írországban (1-1 hetek, max. 2-3 alkalommal 1 éven belül);
  • A jövő gyárának létrehozásában résztvételi lehetőség (tanulás!);
  • Felelősségteljes feladatok.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém