Senior Gazdasági Munkatárs (Budapest)

Senior Gazdasági Munkatárs

Senior Gazdasági Munkatársat keresünk stabil hátterű, multinacionális és dinamikusan fejlődő partnerünk budapesti központjába. Megbízónk kiváló munkakörnyezetet és jó hangulatú, összetartó csapatot kínál a jelentkező gazdasági munkatársaknak.

A Senior Gazdasági Munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Az ágazat értékesítési folyamatának gazdasági támogatása, szerződések gazdasági részleteinek kidolgozása, ellenőrzése,
  • Üzleti tevékenység bővítési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata, árajánlatok, üzleti tervek készítése,
  • Nemzetközi projektekkel kapcsolatos feladatok ellátása: riportálás, kimenő és bejövő számlák, projektelszámolás, helyi szabályok nyomon követése, költségkalkuláció, tárgyi eszköz nyilvántartás
  • Hazai és nemzetközi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Havi, negyedéves, éves zárásban való részvétel,
  • Üzleti tervezésben való aktív közreműködés, üzleti tervszámok folyamatos ellenőrzése.

Legfontosabb elvárások a Senior Gazdasági Munkatárssal szemben:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó Excel és PowerPoint ismeret Magabiztos fellépés, jó kommunikációs képesség, proaktivitás, rugalmasság
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Motivált, pozitív, önálló és csapatban való munkavégzésre is képes személyiség,
  • BIG 4 tapasztalat előny.

Munkavégzés helye:

Budapest

  Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk és szeretne egy globálisan növekvő cég magyarországi számviteli csapatában dolgozni, akik a szakmai fejlődés lehetőségét is biztosítják, akkor kérjük, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu-n keresztül.

Budapest