Senior gépkezelő (Kecskemét)

Senior gépkezelő

Leírás

Várjuk jelentkezésed senior gépkezelő/gépbeállító pozícióba több műszakos munkarendbe. Ha úgy érzed, hogy elég tapasztalattal rendelkezel a pozíció betöltéséhez, akkor kattints a jelentkezem gombra !

Feladatok

  • A rábízott gépsor teljeskörű kezelése és hatékony üzemeltetése.
  • A hulladékok, veszteségek minimalizálása, javaslattétel a felügyeletére bízott gépek működésének jobbá tételére.
  • A termékek közötti átállások idejének csökkentése, az átállások és hibaelhárítások szerelési folyamatainak optimalizálása.
  • Ellenőrizni a gépek beállításait és paramétereit.
  • Állásidő okok elemzése, javaslattétel azok csökkentésére.
  • Folyamatosan nyomon követni a termelési tervet, átállásokra, változásokra felkészülni így optimalizálni az alapanyag felhasználást.
  • A gépkezelők szakmai oktatása a gépek megfelelő kezelésére, munkájuk felügyelete.
  • A napi termelési riportok pontos vezetése.

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki vagy élelmiszeripari végzettség.
  • Minimum 3 éves gépbeállításban szerzett tapasztalat.
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség.
  • Nyitottság a fejlődésre, tanulásra.

Előny:

  • Élelmiszeripari műszaki végzettség (technológus).
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nettó 500.000 Ft feletti kereseti lehetőség.
  • Havi és negyedéves bónusz juttatások.
  • Szünetekben ingyenes étkezési lehetőség.
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Belső képzési rendszer.
  • Hosszú távú, biztos munkahely.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, alkalmanként szombati is.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét