Senior GO Backend Developer (Magyarország)

Senior GO Backend Developer

Partnerünk:

Egy német középvállalat dinamikusan bővülő magyar leányvállalata, ahol izgalmas nemzetközi projektek keretében kamatoztathatod mérnöki és fejlesztői tudásodat.

Feladatok:

A cég nemzetközi ügyfelének készülő gyártástervezéssel, termelésirányítással kapcsolatosan szoftverek fejlesztése.

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 4 éves GO tapasztalat
  • nyílt forráskódú Go könyvtárakban szerzett tapasztalat
  • Git és CI/CD ismeretek
  • tesztautomatizációs keretrendszerekben szerzett tudás
  • Docker, Azure, Git, microservice architektúra
  • jól beszélsz angolul és németül
  • precízen dolgozol, csapatjátékos vagy, erős rendszerszemlélettel bírsz
Mit kínálnak Neked?
  • kötetlen munkaidő, HO lehetőség
  • szakmai és nyelvi képzések
  • bürokráciamentes szervezet
  • változatos projektek
  • stabil háttér, a Covid-19 sem törte meg őket