Senior Informatikai Rendszermérnök (Kecskemét)

Senior Informatikai Rendszermérnök

Leírás

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Senior Informatikai Rendszermérnök pozícióba. Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari nagyvállalata.

Feladatok

  • Windows Server, Active Directory, Microsoft Intune rendszerek és adattárolók kezelése,
  • Aruba és Ubiquiti hálózat menedzselése,
  • A számítógépes rendszerek, szoftver-beállítások felügyelete, karbantartása L2 szinten,
  • Kapcsolattartás a nemzetközi IT-csapattal,
  • Meglévő IT rendszerek, folyamatok fejlesztése, megoldások előkészítése L1 csapat számára,
  • Egyéb kapcsolódó adminisztráció ellátása, dokumentációk készítése,
  • IT felhasználók számára hozzáférések kezelése,
  • Projektek IT támogatása és IT projektekben részvétel.

Elvárások
  • Microsoft rendszerek üzemeltetői szintű ismerete,
  • Stabil hálózati ismeretek,
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Angol középszintű nyelvismeret.

Amit kínálunk
  • Komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások, 13. havi fizetés),
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről irodai munkarendben,
  • Vállalati mobilcsomag,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét