Senior IT Sales Consultant (Budapest)

Senior IT Sales Consultant

Leírás

Egyedi szoftverfejlesztéssel és dobozos termékekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő budapesti partnerünkhöz keresünk Senior IT Sales Consultant szakembert.

Feladatok

  • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon.
  • Új ügyfelek akvirációja.
  • Dedikált meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása.
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása.
  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja.
  • Árajánlatok készítése és kezelése.
  • Marketing, esetenként marketing kommunikációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség.
  • 4+ év szállítói oldali IT sales-ben vagy hasonló munkakörben (+marketingben) szerzett tapasztalat.
  • Magabiztos, erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban.
  • Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás.
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Megbízhatóság, precizitás.
  • Prezentációs képesség.

Előnyök:

  • Salesforce ismeret.
  • Export tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Változatos projektek, szakmai kihívások, cutting edge technológiák, piacvezető termékek
  • Sokoldalú fejlődési lehetőség
  • MCP vizsgák, képzések támogatása
  • Rugalmas, közvetlen légkör, modern iroda, home office lehetőség
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Csocsóasztal, biliárd, darts, pingpong és babzsákfotelek biztosítják a feltöltődést munka közben is

Munkavégzés helye

Budapest, Hungary

Budapest