Senior Java backend fejlesztő - architect (DI) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egyedi szoftverfejlesztési igényeket elégít ki ügyfelei számára hosszú távon

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Senior Java backend fejlesztő-architect (DI) - Távmunka

Feladatok:

  • Java fejlesztői feladatok ellátása csapatban média szektorból származó fejlesztési projekteken
  • Code review-k, programfejlesztési hibák elemzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a PO-val és a szakmai vezetővel, kollegákkal
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása
  • Alkalmazott fejlesztési keretrendszer megtanulása esetleg alakítása, fejlesztése, új technológiák megtanulása
  • Opcionálisan: tesztelés támogatása, tesztesetek írása, autómatizált tesztelésben részvétel
  • Opcionálisan: fejlesztők szakmai támogatása, felügyelete, fejlesztői tevékenységek összehangolása ( 2-6 fős csapat)
  • Opcionálisan: architect feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • 5+ éves JAVA programozói munkatapasztalat, kiváló programozói ismeretek: JSE8
  • Háromrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázis-ismeret
  • CI/CD
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Pontos, igényes , önálló munkavégzésre és csapatjátékosságra is alkamasság
  • Ügyfélcentrikus hozáállás

Előny:

  • Elastic search
  • Kotlin, Rest Api, Python, PHP, JS, Node.JS
  • Tesztelési eszközökben való jártasság (JUnit, JMeter)
  • Vezetői soft skillek (pár junior kollega mentorálása)
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás

Kezdés: akár azonnal

Munka jellege: hosszú távú teljes idős munka, 1-1,5 + év hosszúságú projekt

Juttatás: versenyképes jövedelem, számlázási lehetőség

Munkavégzés helye: Első két hónap betanulás Budapest IX. kerületi irodában, majd utána akár teljes idős távmunka

Jelentkezzen online részletes szakmai önéletrajzával,
Budapest