Senior Java Backend fejlesztő - Erős angol és középfokú német tudás - 100% Remote munka - Kiemelt bérezés! (Magyarország)

Senior Java Backend fejlesztő - Erős angol és középfokú német tudás - 100% Remote munka - Kiemelt bérezés!

/*100% remote munka - Német-magyar vállalkozás - 5+ év tapasztalat Java, Spring, Rest technológiákkal - Kiemelt bérezés*/ Partnerünk német nyelvterületen lévő ügyfelei számára végez szoftverfejlesztési tevékenységet. IT tevékenységük magas színvonalon tartása mellett partnerei igényeinek maximális kielégítésére és a hosszú távú kapcsolatok kiépítésére törekednek. Alapvető értékeik a szakmai tudás mellett a családias, támogató munkahelyi légkör, nyitott és egymást segítő hozzáállás. Most Java fejlesztő kollégát keresnek Scrum csapatukba, egy induló autóipari projektre! Feladatok:

  • Architekturális feladatok ellátása
  • Követelményelemzés, architektúra készítése és dokumentálása, programozás
  • Teszt architektúra és dokumentáció
  • Tesztek programozása, illetve Devops feladatok
  • Kiemelten fontos a fejlesztés során angol (bizonyos esetekben német) nyelvű dokumentáció készítése illetve Unit/modul tesztek írása
  • Kisebb tervezési feladatok
  • A programozás nyelve az angol.

Munkavégzés helye

Remote