Senior Java fejlesztő (fullstack) (Szeged)

30 éve a magyar piacon jelenlévő, teljeskörű IT megoldásokat biztosító cégcsoporthoz keresünk az IT minden területéről új kollégákat, legyen az szoftver, szerver és infrastruktúrabevezetés, -fejlesztés, -támogatás és -üzemeltetési szolgáltatás, illetve technológiai innováció, IT tanácsadás vagy digitális üzleti transzformáció.

Senior Java fejlesztő (fullstack)

Feladatok

  • Új alkalmazások vagy meglévő rendszerbe új, összetett funkciók fejlesztésének önálló tervezése, megvalósíthatóságuk és technikai kockázatuk elemzése, a projekten meghatározott kódminőségben való fejlesztése
  • Felelősség a fejlesztett kódért annak életciklusán keresztül, az összetevők javítása és fejlesztése, hibáinak elemzése
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Szoftvertesztelőkkel való együttműködés
  • Lehetőség kevésbé tapasztalt szoftverfejlesztők mentorálásában

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
  • Legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat Java fejlesztés területén
  • OOP nyelvek, komponens alapú tervezések és/vagy különböző front-end keretrendszerek széleskörű ismerete
  • Stabil háttértudás szoftverfejlesztési módszertanok elméletében és gyakorlatában
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnynek számít:

  • további jártasság a következő technológiák valamelyikében: Spring, Maven, .NET, NodeJS, Angular, React, AWS/Azure vagy egyéb felhő alapú technológia
  • machine learning, AI, data vizualization rendszerek ismerete
  • iparági tapasztalat pl. pénzügyi, energetikai, közigazgatási, egészségügyi
  • valamely adatbáziskezelő-rendszer mélyebb ismerete

Amit kínálunk

  • egyedülálló technológiák és projektek
  • szakmai tréningek biztosítása
  • külsős projektek, ügyfélszolgáltatások megismerése
  • változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • IT területek közötti átjárás, más területekben való tapasztalatszerzés

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged