Senior Java Full Stack fejlesztő- bank (W) - 50% távmunka (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Ügyfelünk megbízásából a következő munkakörbe keresünk szerződéssel munkatársat:

Senior Java Full Stack fejlesztő- bank (W) - 50% Távmunka

Feladatok:

  • Banki termék-fejlesztői feladatok ellátása scrum csapatban (backend és/vagy fullstack fejlesztői feladatok ellátása)

Elvárások:

  • 3+ év Java back end fejlesztői tapasztalat Spring framework
  • Minimum 6 hónap frontend fejlesztői tapasztalat: JavaScript/JavaScript framework ismeret (Angular/ReactJS)
  • Adatbázis tervezési és kezelési ismeretek, lehetőség szerint Oracle tapasztalat
  • JPA illetve objektum relációs mapping eszközök ismerete, iBatis/MyBatis előny
  • Integrációs technológiák ismerete (JMS, Webservice, WSDL)
  • Continous integration megoldások ismerete (Jenkins)
  • Maven (multimodul project, pluginek), Nexus ismerete
  • UML, XML, XSD ismeretek
  • Rest API, JSON tapasztalat/ismeret

Előny:

  • Integrációs tesztelést támogató eszközök ismerete: SoapUI, Postman
  • Jira, Confluence, tesztmanagement eszköz ismeret (Adaptavist)
  • Jenkins
  • Angol nyelvtudás
  • Banki tapasztalat
  • Agile

Start: 2020 december / 2021 január

Projekthossz: 2,5 év, teljes idős leterheltség

Helyszín: hosszú távon 50 %-ban bejárással a IV. kerületi irodába

Kompenzáció: Versenyképes napidíj (csak számlázással)

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, keresse Komjád Gyöngyvért a +30.599.6319-es számon.

Budapest