SENIOR KARBANTARTÓMÉRNÖK (Csongrád megye)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KARBANTARTÓMÉRNÖK

(16-0505)

pozícióba.

Feladatok

  • Karbantartási stratégia meghatározása,
  • Szükséges tartalék alkatrészek biztosítása,
  • Teljesítmény mutató számok alkalmazása,
  • Karbantartás előkészítése, monitorozása,
  • Aktív részvétel a beruházási folyamatban,
  • Karbantartási és működtetési költségek csökkentése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Nemzetközi gyártócégnél, karbantartómérnökként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Céges autó,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Cafeteria, bónusz, bejárási támogatás.

A munkavégzés helye

Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 16-0505-as referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu