SENIOR KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS (Budapest)

Egyetemünk a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő egyházi fenntartású felsőoktatási intézménye. Sokrétű képzési rendszerünkkel a hagyományos ismereteken túl, az innovatív megújulásra törekszünk.

Kommunikációs Osztályunk működésének támogatására keresünk képzett és motivált munkatársat, budapesti munkavégzéssel

SENIOR KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

Amiért érdemes csatlakozni hozzánk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok várják
  • Inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogadja nap mint nap
  • Válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk
  • Versenyképes cafatéira kerettel számolhat
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely
  • Fontos számunkra a munka és a magánélet egyensúlya

Amivel foglalkozik nálunk egy senior kommunikációs munkatárs:

  • Aktívan közreműködik az Egyetem intézményi kommunikációs stratégiájának szakmai kialakításában, megvalósításában, döntés előkészítési feladatokat ellátja
  • Az Egyetem kampányaihoz/projektjeihez kapcsolódó kommunikációs feladatokat tervez, végrehajt, tevékenységeket hangol össze
  • Részt vesz a kommunikációs platformok feladataihoz kapcsolódó költségek megtervezésében; igényeket rögzít, pénzügyi keretek nyomon követ
  • Kapcsolatot tart és együttműködik az Egyetem szervezeti egységeivel, kommunikációs ügynökséggel, és azok munkáját irányítja

Amit elvárunk Öntől:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Digitális platformok működtetésében tapasztalat
  • Kommunikációs képes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs és probléma megoldó készség

Ami a munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tartalomgyártásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs ügynökségnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Kálvin tértől pár perc sétára)

A szakmai pályáját bemutató önéletrajzát, a bruttó fizetési igénye megjelölésével, a motivációs levelével együtt várjuk.

Budapest