Senior kontroller (Mosonmagyaróvár)

Senior kontroller

Leírás

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése
  • Tervezési folyamatban való részvétel
  • Terv-tény elemzések készítése területekre bontva
  • Termelés támogatása pénzügyi jelentésekkel, elemzésekkel
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel
  • Új folyamatok kialakítása
  • Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, a menedzsment munkáját segítő riportok elkészítésében
  • Vezetőség támogatása a gyárat érintő riportokban

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kontrolling területén szerzett 2-4 éves tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Magas szintű EXCEL ismeret

Előny:

  • SAP ismeret

#helpingnorthwhitecollar

Amit kínálunk

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár környéke

Mosonmagyaróvár