Senior kontroller (Budapest)

Keressük leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, ugyanakkor folyamatosan fejlődő iparághoz, egy szakmailag elismert és elhivatott közösséghez. Nálunk értékes tapasztalatot szerezhetsz hiszen változó energetikai és piaci körülmények között Mi a jövő kihívásaira keressük a választ! Csatlakozz bővülő csapatunkhoz!

Senior kontroller

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD

  • Különböző horizontú tervek és előrejelzések elkészítése, értékelése (eredmény, mérleg, cash-flow elemzés)
  • Villamos-energia tarifa módszertan és kereskedelmi kontrolling feladatok
  • Társosztályok és az anyavállalat (MVM Zrt.) részére történő adatszolgáltatások összeállítása
  • A havi zárási folyamat, jelentés-készítés, illetve gazdasági vonatkozású kulcs teljesítménymutató (KPI) rendszerünk működtetésében részvétel
  • Kapcsolattartás és együttműködés MVM Csoport konszolidációs partnerekkel
  • Elemzések és vezetői döntéstámogató anyagok készítése, a Társaság gazdálkodását meghatározó főbb naturáliák és trendek azonosítása, értékelése
  • Társasági fejlesztésekben és projektekben történő részvétel, kontrolling területi fejlesztések vezetése

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat van már mögötted
  • Erős elemzői képességed és analitikus gondolkodásod mellett kreatív vagy a problémamegoldásban
  • Jó érdekérvényesítőnek ismer a környezeted, ugyanakkor össze tudod hangolni több terület munkáját egy-egy projektben
  • Szolgáltatói attitűd jellemez
  • Hiszed, hogy csapatban többet lehet elérni
  • Aktívan használod a különböző Excel függvényeket, Word és PowerPoint alkalmazásokat anyagok készítéséhez

ELŐNNYEL INDULSZ, HA

  • Nagyvállalati környezetben szereztél kontrolling tapasztalatot
  • Tanácsadói múlttal rendelkezel
  • Aktívan használt angol nyelvtudásod van
  • SAP R3 felhasználó szintű ismeretre és IBM Cognos TM1 ismeretre tettél szert

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Stabil vállalati háttér, kiválómunkakörnyezet és munkaeszközök
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, magán eü. ellátó, sportolási lehetőségek stb.)
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás mellett nagy arányú home office lehetőség
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home Office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest